Darmowa dostawa od 179,00 zł

Jak okiełznać baby hair? Jak stylizować włosy?

2023-12-17
Jak okiełznać baby hair? Jak stylizować włosy?

Baby hair to niewielkie, delikatne włosy, które często występują na zakolach i na czole. Są one naturalną częścią naszej fryzury, ale dla niektórych osób mogą stanowić wyzwanie w procesie stylizacji włosów. W dzisiejszym wpisie omówimy, czym są baby hair, jak można je ujarzmić, jak pozbyć się nadmiaru baby hair oraz jak stylizować włosy z uwzględnieniem tych delikatnych kosmyków.

Czym są baby hair?

Baby hair to te cienkie, krótkie włoski, które wyraźnie odznaczają się na zakolach i na czole. W rzeczywistości rosną one na całej głowie, ale na linii włosów wokół twarzy są zwyczajnie widoczne. Nazwę "baby hairs" zyskały ze względu na to, że przypominają delikatne włosy niemowląt. Te cienkie kosmyki mogą stanowić wyzwanie, zwłaszcza w trakcie codziennej stylizacji włosów.

Jak ujarzmić baby hair? Postaw na maksymalne wygładzenie!

Jeśli masz baby hair, możesz swobodnie wkomponować je w swoją fryzurę – np. koka lub wysokiego kucyka. Kluczowe jest użycie odpowiednich produktów do stylizacji, takich jak żele, lakiery i kremy do stylizacji włosów – dzięki nim utrzymanie tych delikatnych włosków na swoim miejscu będzie możliwe przez wiele godzin. Baby hair układaj zgodnie z kierunkiem włosów, tak by maksymalnie wygładzić fryzurę. Wykorzystaj do tego grzebień o cienkich, gęsto rozmieszczonych ząbkach. Do zaczesania i wygładzenia fryzury możesz również użyć starej szczoteczki do zębów.

Jak stylizować włosy z uwzględnieniem baby hair? Uczyń z nich największy atut!

Jakiś czas temu za sprawą mediów społecznościowych bardzo popularne stały się fryzury, które uwydatniają baby hair w atrakcyjny sposób. Chodzi o ich stylizację w dosłownym tego słowa znaczeniu. Upinając włosy, zamiast wygładzić fryzurę, ułóż baby hair wokół linii włosów w fantazyjne wzory. W tym celu świetnie sprawdzi się utrwalający żel do stylizacji oraz grzebień zakończony szpikulcem do rozdzielania pasm lub szczoteczka do zębów.

Jak okiełznać baby hair – podsumowanie

Baby hair to naturalna część naszej fryzury, która może stanowić wyzwanie w procesie stylizacji. Istnieje wiele sposobów, aby je ujarzmić i uwzględnić w swoich codziennych fryzurach. Pamiętaj, że baby hair to część Ciebie, która dodaje charakteru Twojej fryzurze, więc nie musisz ich ukrywać. Pozwól swoim baby hair wyrazić swoją naturalną urodę.

Po więcej kosmetycznych inspiracji i pielęgnacyjnych wskazówek zachęcamy do innych treści dostępnych na naszym blogu!

 

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2023
Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 6991 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-17
Ok
2024-06-17
Rewelacja
pixel